wnetrza amerykanskich domow

To nie powiodło się coraz bardziej sfrustrowani i początkujący przedsiębiorca rozważyć możliwości zatrudnienia z Nickiem Vingirai za Intermarket i nigdy Mhlanga Narodowej Zniżka House, który był na skraju powstaje – chcąc dołączyć jako akcjonariusza, ponieważ znał z promotorami. Odmówiono mu tej szansy.

Będąc udaremnione w Bard io odmówiono wejścia do klubu przez pionierów, zrezygnował w październiku 1994 roku za namową pani Masiyiwa realizować swoje marzenia przedsiębiorczości.

Sen

Zainspirowany wiadomości swojego proboszcza, ks Tom Deuschle i frustracji na jego niezdolność do uczestnictwa w projekcie budowlanym masywnego kościoła, Nigel szukali sposobu generowania ogromnych nakładów finansowych. Podczas czasu modlitwy twierdzi, że ma boskie spotkanie gdzie uzyskał mandat od Boga, aby rozpocząć Brytania Bank. On odwiedził swojego pastora i powiedział mu o tym spotkaniu i późniejszej chęci uruchomienia banku. Pobożnych proboszczem był zdumiony 26 lat z „wielkich okularów i noszenie tenisówki”, którzy chcieli założyć bank. Pastor modlił się przed poradnictwo młody człowiek. Będąc przekonany o autentyczności śnie Nigela, proboszcz zrobił coś niezwykłego. Poprosił go, aby dać świadectwo zgromadzenia, jak Bóg prowadził go założyć bank. Chociaż nieśmiałe, młody człowiek spełnione. To doświadczenie było potężne wotum zaufania od pobożnego pastora. To pokazuje siłę mentorów do budowy Prota © GA ©.

Nigel połączył siły z młodym Franky Kufa. Nigel Chanakira lewej Bard na stanowisku Głównego Ekonomisty. Będą budować własne przedsięwzięcie przedsiębiorcze. Ich ideą było zidentyfikować graczy, którzy mieli szczególne kompetencje i że każdy będzie w stanie wygenerować środki finansowe ze swojej działalności. Ich wizją było stworzenie jednego – stop instytucję finansową oferując dom dyskontowej, spółka zarządzająca aktywami i bank handlowca.
Artykuł dzięki: