wnetrza domow parterowych

wnetrza domow parterowych

Tak więc, każdy wspiera zrównoważony rozwój, faktem jest, że Inicjatyw Wspólnotowych, strategie, plany i oceny często nie obejmują wszystkich czterech elementów zrównoważonego projektu.

Często jeden lub nawet dwa z tych rozważań prowadzić projekt – gospodarkę, czy koszty środowiskowe i energetyczne oraz społeczności. Nakładanie interesów powszechne wśród gospodarkę, środowisko, środowiska, a energia jest, gdy istnieje równowaga projektu. Pominąć żadnego z tych czterech elementów, a nie przegapisz możliwość włączenia oszczędności, które mogłyby prowadzić, jeżeli zostały uwzględnione.

Wiele społeczności wziąć na chwalebnego zadania wypełnianie i pracy w celu wzmocnienia społeczności i wspierania rozwoju gospodarczego. Ale ilu z naszych społecznościach zaprojektowanie tych projektów ze standardami projektowania rozwoju niewielki wpływ? Ilu dążyć do:

• Użyj czystej energii, aby budować i obsługiwać je?

• Użyj nawierzchnię przepuszczalną w celu zminimalizowania deszczowej odpływ?

• Construct zielonych budynków i witryn?

• Tworzenie miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców w trakcie budowy i po zakończeniu?

• Wymagają niskich materiałów eksploatacyjnych, w szczególności dla tych pozycji społeczność utrzyma?

• Zbadać, co można zrobić, aby upewnić się, że projekt nie jest drenaż finansowy na właściciela publicznego lub prywatnego?

Nie jest skomplikowana. Musimy warunkują się myśleć trwałości poprzez ocenę wpływu proponowanego projektu jest powierza Wspólnocie, gospodarki, środowiska i zużycia energii. Holistyczne podejście do zrównoważonego rozwoju poprzez zapewnienie społeczności wzmacnia wszystkie cztery kryteria zrównoważonego projektu są spełnione.

Jeśli to nie jest zrównoważony, powinien być zbudowany?

Anthony Crocamo jest kierownikiem marketingu korporacyjnego Buchart Horn, Inc. (http://bh-ba.com) z pełnym zakresem usług międzynarodowych inżynierii i firma architektoniczna specjalizująca się w transporcie, dla zwierząt i środowiska projektowania usług.

Pan Crocamo ma ponad 25-letnie doświadczenie w świadczeniu usług marketingowych dla firm architektonicznych i inżynieryjnych. Możesz skontaktować się z nim w acrocamo@bh-ba.com.

Artykuł dzięki: