wnetrza ekskluzywnych domow

wnetrza ekskluzywnych domow Nigel użył modelu Empretec opracowanie biznes planu dla swojego przedsięwzięcia. Oni headhunted Solomon Mugavazi, maklera z Edwards and Company i B. R. Purohit, bankier korporacyjnej z Stanbic. Kufa zapewni ekspertyzy rynku pieniężnego, gdy Nigel warunkiem dochody z obligacji rządowych kontaktach, jak również ogólny nadzór nad zespołem.

Każdy z partnerów początkujących wniesiona w równej części Z 120.000 dolarów jako kapitał na rozruch. Nigel mówił do żony i oni sprzedali niedawno nabytego domu Eastlea i pojazdy do podniesienia równowartość US $ 17000 jako ich kapitału. Nigel, jego żona i troje dzieci na czele z powrotem do Highfield żyć z rodzicami. Partnerzy założona Garmony Inwestycje która rozpoczęła działalność jako niezarejestrowany instytucji finansowej. Przedsiębiorcy nie zgodził się zwrócić wynagrodzenie w pierwszym roku działalności jako strategia ładowania początkowego.

Mugavazi wprowadzony i zalecane Lysias Sibanda, biegłego rewidenta, który dołączy do zespołu. Nigel był początkowo niechętny, ponieważ każda osoba miała przynieść w zdolności do pracy zarobkowej i nie było jasne, jak księgowy będzie generować dochód na uruchomienie w instytucji finansowej. Nigel początkowo zachowała 26% udziału, który zapewnił go głos blokujące jak również daje mu pozycję dominującego akcjonariusza.

Nigel kredytów Sukces Motywacja przedmiotów Institute (SMI) „Dynamika skutecznego zarządzania” jako śmiertelną broń, która pozwoliła mu nabyć kompetencje kierownicze. Początkowo twierdził, że wszyscy kluczowi menedżerowie podejmują ten program treningowy.

Narodziny Królestwa

Brytania Securities P / L, rozpoczęła działalność w listopadzie 1994 roku jako spółka zależna Garmony Investments (Pvt) Ltd. jako pośrednik w obrocie na rynkach pieniężnych i papierów wartościowych.

W dniu 24 lutego 1995 Królestwo Securities Gospodarstwa urodziła się z następujących jednostek zależnych: Królestwo Securities Ltd, Królestwo Stockbrokers (Pvt) Ltd i Królestwo aktywami Managers (Pvt) Ltd.
Artykuł dzięki: