wnetrza nowoczesne galeria

wnetrza nowoczesne galeria Raz Brytania kontrolowany 60% DCZ, że przejął firmę i wstecznego wymieniono się na Giełdzie jako Kingdom Financial Holdings Limited (KFHL). Ze względu na ujemne realne stopy procentowe, Brytania z powodzeniem wykorzystywane do finansowania dłużnego do struktury nabycia. To przejęcie, a kolejna aukcja dała raz pogardzaną zaufanie młodych przedsiębiorców i wiarygodność na rynku.

Inne przejęcia strategiczne

W tym samym roku Brytania Kupiec Bank pozyskał strategicznego akcji CFX kantor posiadanych przez Sean Maloney, jak również udziału w innej franczyzy greenfield mikropożyczek, Pfihwa P / L. CFX został przekształcony KFX i wykorzystywane w większości działań handlowych walutowych. KFHL ustawiony jako strategicznego zamiaru nabycia dodatkowych 24,9% udziałów w CFX Holdings zachowania początkowej inwestycji i zapewnić kontrolę zarządczą. To nie wyszło. Zamiast tego, Sean Maloney zrezygnowali i przejęła nieudane licencję Uniwersalny bankowy Sprzedawcy tworząc CFX sprzedawcy Bank. Chociaż kierownictwo Brytania twierdzą, że sojusz nie powiodło się z powodu zniesienia kantor zmiany przez rząd, wydaje się, że Sean Maloney nie poddawali się sterowanie dodatkowym udziałem poszukiwanych przez Brytanii. W związku z tym byłoby rozsądne, że gdy Królestwo nie może kontrolować KFX, spadek się wywiązała. Likwidacja tej inwestycji w 2002 roku doprowadziły do ??utraty Z $ 403 milionów dolarów na tej inwestycji. Jednak to opanowania w świetle wysokiej rentowności grupy.

Pfihwa P / L finansowane sektora nieformalnego jako forma społecznej odpowiedzialności biznesu. Jednak gdy środowisko hiperinflacji i surowe otoczenie regulacyjne wkroczyła na rentowność projektu, została zlikwidowana na początku 2004 roku Królestwo kontynuowała finansowanie sektora nieformalnego poprzez MicroKing, która powstała z pomocy międzynarodowej.
Artykuł dzięki: