wnetrza w stylu angielskim

wnetrza w stylu angielskim

Honorowe Wyróżnienie: Customer Service, Jakość i dostawy

Produkcja Belleville glany ponownie wznowione w czasie II wojny światowej. Po imponuje Departamentu Wojny z ich terminowe dostawy i jakości produktów, Belleville butów otrzymał honorowe uznanie Army-Navy w 1945. Spośród dziewięćdziesięciu producentów butów bojowych, byli w grupie pięciu kilku do otrzymania tej honorowe wyróżnienie.

Odkąd, Bellville Military Boots nadal otrzymywać pewien rodzaj honorowego uznania od rządu za ich jakość i wydajność. Przez latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, firma zdecydowała się rozszerzyć swoją linię produktów poza tylko Belleville glany zawierać Rawlings buty sportowe.

Pod nazwą Rawlings, że rozpoczęła produkcję butów, takich jak baseball, golf, kręgle, piłka nożna, utworu i piłkę nożną. Jednym z ich najlepszych klientów była Wielka Stan Musial. Zazwyczaj miałby przejść przez sześć do siedmiu par butów w sezonie.

Belleville Bojowe Buty: New Beginnings

W latach siedemdziesiątych, Belleville Shoe zwrócili uwagę przede wszystkim na produkcję Belleville glany. Jednak firma kontynuowała produkcji obuwia innych niż Belleville wojskowe buty dla cywilów i innych różnorodnych zastosowań. W 1986 roku firma zdecydowała się przenieść ze swojego drugiego domu znajdującego się w 77-letnim budynku głównym ulicy.

Stamtąd przeniósł się na wschód od miasta w dolinie Belleville Parku Przemysłowego, który jest teraz ich bieżąca lokalizacja. Wiele lat później, urzędnicy Spółka nabyła Dewitt Arkansas migawką fabryki obuwia w roku 2002. Ostatecznie doprowadziło to do mniejszej firmie produkcyjnej pod nazwą Belleville butów Południa.

Belleville glany: Gwarancja i jakości wykonania

Wszystkie glany Belleville pochodzi z gwarancją najwyższej jakości. Zapewnia to klientom, że jeśli nie są zadowoleni z ich buty w jakikolwiek sposób, to mogą zwrócić niewykorzystaną zakupu w ciągu 30 dni do pełnej refundacji.
Artykuł dzięki: