wnetrza domow drewnianych

wnetrza domow drewnianych

Ekologia zrównoważonego projektowania

Każdy kocha zrównoważonego Design w teorii. Jednak wiele projektów zrównoważonego projektowania nigdy nie oderwać się od ziemi spowodowane jedną powszechnemu błędnego postrzegania: błędnym przekonaniu, że zrównoważona konstrukcja zwiększa koszty projektu.

Prawdziwa projektowanie zrównoważone zawsze będzie zmniejszenie kosztów przez cały okres realizacji projektu i dla społeczeństwa. To zawsze, jak na zawsze.

Więc dlaczego projektowanie zrównoważone dostać złą reputację?

Był czas, gdy początkowe koszty odstraszają właścicieli, którzy nie uważają kosztów operacyjnych. To krótkowzroczne widok jest bardzo kosztowne jeden, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę przyszłe koszty energii. W tym samym czasie niektóre energooszczędne materiały i procesy budowy nie kosztują więcej niż ich odpowiedniki energochłonnego. Ale te wyspecjalizowane materiały zapisywane kosztów energii przez cały velaves władysławowo okres eksploatacji budynku.

Dobrą wiadomością jest to, że koszt tych materiałów energooszczędnych i procesów schodzą nawet ich efektywność oszczędzania energii rosną. Uratowali Ci pieniądze, gdy były one droższe, będą one zaoszczędzić nawet bardziej teraz, że są one mniej kosztowne i bardziej skuteczne.

Odpowiedzialni właściciele budynków nie są głupie; będą one rozpoznać prawdziwą wartość, gdy zostanie ona przedstawiona do nich. Dlaczego więc, nie więcej właścicieli wykorzystać oszczędności projekty zrównoważonego projektowania oferta? Prosta prawda jest, oryginalne projekty zrównoważonego projektowania rzadko są proponowane.

Istnieją cztery cechy do prawdziwego zrównoważonego projektowania:

1. Wspólnota

2. Gospodarka lokalna

3. Koszty energii, a

4. Środowisko

Pominięcie któregokolwiek z tych rozważań z projektu i nie mają prawdziwego zrównoważonego projektu.

Artykuł dzięki: http://www.apartamenty.in