wnetrza inspiracje kolory

wnetrza inspiracje kolory

IOS 7- wyłączenie irytujących funkcje

Apple iPhone naprawdę złowionych w centrum uwagi z jego nowo wydany komórkowych: iPhone i iPhone 5S 5C. Nie wspominając, zwolnienie Apple iOS 7, który spowodował więcej zamieszania niż uruchomienie najnowszych flagowych wymienionych renderowania Jabłko jest jednym z najczęściej omawianych zagadnień w tych dniach.

Teraz, dzięki czemu iOS 7 tematu, wielu użytkowników iPhone pochwalił aktualizację iOS na ich iDevice. Również nie było więcej niż kilka, które chciał, że nie zostały one zmodernizowane platformę swojego smartfonu. Jeśli jesteś wśród tych, którzy są rozczarowani niektóre funkcje iOS 7, wtedy jeszcze nie nienawidzić. Z pewnością nie można ponownie uzyskać iOS 6, ale nadal istnieje kilka porad i wskazówek, które nieco jakoś wrócić do iOS 6. Wykonaj te skrócone instrukcje poniżej:

# 1: Usuń Efekt paralaksy

Efekt 3D znany jako Parallax jest super, ale to nie jest wielki dla niektórych ludzi. Nie wspominając już, to nie jest dużo wielkiego. Plus, mogą jedynie rozładować akumulator telefonu szybciej. Aby wyłączyć efekt paralaksy, wykonaj następujące czynności:

Przejdź do: Ustawienia> Ogólne> Dostępność> Zmniejsz Motion

A stamtąd, jak widać Reduce ruchu, ustawić go, aby go wyłączyć.

# 2: Wyłącz Control Center

Control Center jest jedną z najlepszych cech z iOS 7 chwali. Po prostu przesuń palcem po ekranie od dołu do góry i zobacz co ta funkcja może zrobić. W panelu znajdziesz opcje łączności, głośność, jasność ekranu i klawiszy multimedialnych do filmów i muzyki, które można regulować. Ale problem pokazuje kiedy przesuń w górę, aby przewinąć stronę w przeglądarce internetowej, lub zagrać po prostu to zobaczyć Control Center psucie zabawy. Aby ją wyłączyć:

Przejdź do: Ustawienia> Control Center … i ustawić Access na ekranie blokady na biały; Nie zielono.

Artykuł dzięki: