wnetrza domow polskich gwiazd

wnetrza domow polskich gwiazd

Budowanie Brytania – studium przypadku Kingdom Financial Holdings Limited

W artykule przedstawiono studium przypadku trwałego wzrostu przedsiębiorczości Kingdom Financial Holdings. Jest to jeden z banków przedsiębiorczych, które przetrwały kryzys finansowy, który rozpoczął się w Zimbabwe w 2003 roku Bank został założony w 1994 roku przez czterech przedsiębiorczych młodych bankierów. To znacznie wzrosła w ostatnich latach. Sprawę bada genezę, rozwój i ekspansję banku. W podsumowaniu podsumowując lekcje lub zasad, które można otrzymać z tego sprawy, że może zastosowanie do przedsiębiorców.

Profil przedsiębiorcy: Nigel Chanakira

Nigel Chanakira została podniesiona w dzielnicy Highfield w Harare w rodzinie przedsiębiorców. Jego ojciec i wuj prowadziła przedsiębiorstwo transportu publicznego Nowoczesne Express, a później zróżnicowane w sklepach detalicznych. ojciec Nigela później wyszedł z rodzinnego biznesu. Kupił na jednym ze sklepów i rozszerzono go. Podczas wakacji szkolnych młodych Nigel, jako pierwszy urodzony, by pracować w sklepach. Jego rodzice, szczególnie jego matka nalegała, że ??zdobycie wykształcenia jako pierwszy.

Po ukończeniu liceum, Nigel nie udało się wprowadzić dentystycznych lub medycznych szkołach, które były jego pierwsze pasje. W rzeczywistości jego oceny zakwalifikował go tylko na Bachelor of Arts studia na Uniwersytecie w Zimbabwe. Jednak „sweet-mówił sobie drogę do przeniesienia” do licencjackie studia ekonomiczne. Akademicko ciężko pracował, wykorzystując swój silny charakter konkurencyjny, który został opracowany podczas swoich sportowych. Nigel rygorystycznie stosować się do swoich zajęć akademickich i przekazał naukę o doskonałych gatunków, które otworzyły drzwi do pracy jako ekonomista z Banku Rezerw Zimbabwe (RBZ).

Podczas swojego przejazdu z Banku Rezerw, jego sposób myślenia gospodarczego wskazano mu, że bogacenie się dzieje w sektorze bankowym w związku z tym postanowił zrozumieć bankowość i rynki finansowe.
Artykuł dzięki: