wnetrza styl skandynawski

wnetrza styl skandynawski

# 3: Wydłużanie akumulatora telefonu

Chociaż iPhone mają baterie zamienne dostępne online iw-sklepów, to lepiej, jeśli wiesz jak przedłużyć baterię Twojego iPhone pod ręką od wymiany baterii dla iPhone nie jest rzeczą łatwą. Wiedząc iOS 7, to jest rzeczywiście Savage na baterii ze wszystkimi funkcjami, że pyszni. Spróbuj tych porad, aby przedłużyć jeszcze raz baterii To iDevices ‚:

• Wyłącz odświeżanie aplikacji w tle, Bluetooth, a zrzut chyba że są rzeczywiście używane.

• Zamknięcie aplikacji, że nie jesteś w rzeczywistości za pomocą, ponieważ mogą one być real deal z ociekaczem baterii.

# 4: Wyłącz Siri

Siri jest inteligentny, aktywowane głosem, osobisty asystent IOS, że pomaga załatwić wiele rzeczy po prostu pytam. Ale dla niektórych, Siri może być tylko irytujące aplikacja, która pojawia się, gdy przypadkowo przytrzymać przycisk kluczy do domu. Aby wyłączyć Siri musisz …

Przejdź do: Ustawienia> Ogólne … a stamtąd, wyłącz Siri.

Naprawdę, czasami jest to o wiele lepiej być prostsze. Są rzeczy, które są nie trzeba mieć, ponieważ tak naprawdę nie zrobić zbyt wiele, co może czasami być grono baloneys. Nie znaczy, że są one bezużyteczne, w rzeczywistości są one świetne! Ale niektóre z nich nie są po prostu w odpowiednim miejscu. Wszystkie nadzieje, że Apple może zwiększyć tę lub użytkownicy iPhone może się zawiesić go.

Harry jest absolwentem ze stanu New Jersey. Mieszka z jego piękny żona w podmiejskim domu, gdzie on zawsze na zdjęciu życia rodzinnego. Niedawno pracował jako współredaktor w firmie wydawniczej w New Jersey. Obecnie jest on blogger w niepełnym wymiarze czasu dla Ecell Global.

Artykuł dzięki: