wnetrza urzadzone meblami ikea

wnetrza urzadzone meblami ikea

Biuro Projektowe – 5 Porady dla Wielkiej Reception Area

Przestrzeń odbioru biuro jest często pomijany elementem projektu biurowego. Od prostu niewygodne tajemniczo nieobecności projektu lub obecność recepcji jest regularnie pomijane. Aby rzucić nieco światła na to, jak właściwe planowanie tej przestrzeni mogą wiele skorzystać efektywność i profesjonalny wizerunek Twojej firmy, jakie zebrała pięć najważniejszych aspektów projektu przestrzeni recepcji biura i jak najlepiej je wykorzystać.

1. Plan mieć recepcję oraz recepcjonistkę.

Nie mając czynną jest błędem # 1. Czy kiedykolwiek spotkał się w urzędzie, gdzie nigdy wcześniej nie byłeś, a kiedy wszedł w was znalazł się w samym środku wszystkich pracowników ze wszystkimi ich pracy nagle zatrzymał się, podczas gdy patrzył na ciebie tępo. Mam, a to sprawia, że ??negatywne wrażenie. Zaplanuj mieć wyraźną recepcji i personel go przyjemna i poinformowana osoba, która będzie utrzymywać się z innymi pracownikami z coraz przerwany.

2. Gdzie umieścić recepcji.

Umieścić go przy wejściu, tak, że jest to pierwsze miejsce, użytkownik będzie kierował. Nie ma sensu o recepcji jeśli użytkownicy łatwiej przerwać innych pracowników.

3. Oświetlenie w recepcji.

Nie tylko pomylić # 3, ale najczęstszym błędem jest oświetlenie, a najbardziej znany szczegół jest oświetlenie kolor. Czy kiedykolwiek wszedł do biura, gdzie światło sprawia, że ??wszystko wygląda niesmaczne lub chorobliwie? Każda żarówka, czy fluorescencyjny lub żarowe, emituje światło, które jest mierzone na skali Kelvina. Typowe żarówki będzie wszędzie od 2500 – 7500 Kelvin, gdzie 2500 jest ciepły i żółty, a 7500 jest zimny i niebieski. Zimne, niebieskie światło sprawi, że skóra, a nawet żywności wyglądają nieprzyjemne więc trzymać się pomiędzy 3500-4500 Kelvina, który Znajdziesz napisane na pudełku żarówki.

Artykuł dzięki: