wnetrza w stylu glamour

Znaczenie procesu architektonicznego

Gdy przyjrzeć się bliżej oka na przestrzeni środowisko pracy zajmuje, należy wziąć pod uwagę ludzi, którzy go z planem? Co z osobników, którzy go zbudowali? Wszystkie modele architektoniczne są wytworem dobrze przemyślany plan. Chyba że jesteś architektem lub projektantem wnętrz, prawdopodobnie rzadko rozważyć tę istotną rzeczywistość.

Budowa domów i mieszkań komercyjnych są wytworem procesu strategicznego i zbadane. W zależności od celu ostatecznego produktu, wiele organizacji, rysunek i projektowanie będą musiały się odbyć. Tylko dlatego, że nie jesteś projektant wnętrz, architekt, lub personel zagospodarowania przestrzennego, nie znaczy, że nie powinien być informowany o procesie architektonicznego. Znajomość wszystkich kroków zapewni dobrą komunikację, a także solidnej i bezproblemową produkt:

1- wstępnego programowania (Faza pre-Design):

Faza początkowa Programowanie obejmuje wszystkie wstępne modele procesu architektonicznego. Tutaj klient będzie wyrażać jego / jej budżetu, a następnie celami programu. Ponadto, poza konsultant przekaże Site Survey, analizy septyczny, i zbadać regulacje zagospodarowania przestrzennego.

2- Schemat Projektowanie Faza:

Schematyczny projekt faza obejmuje surowe szkice celów architektonicznych. Architekt będzie uzyskać zgodę na od klienta po zredagowany. Szkice będzie najlepiej wyrazić wnętrz i funkcjonalność mieszkania, aranżacji przestrzeni, charakteru i właściwej analizy Powierzchnia. Szkice będzie również wykazywać liniowy układ poszczególnych pomieszczeń w projekcie, gdzie będą rozpatrywane światło słoneczne i zmiany sezonowe.

3- Opracowanie projektu Faza:

Fazy ??rozwojowej Projekt ma na celu przedstawienie bardziej wykończona, dokładny projekt szkiców architektonicznych. Klient będzie znowu, aby jego / jej zatwierdzenia układu lan.
Artykuł dzięki: