wnetrza domow jednorodzinnych

wnetrza domow jednorodzinnych

4. część w recepcji.

Jest to bardzo ważne dla użytkownika biurowego, a jak postrzegają swoją działalność. Błąd ten przybiera dwie formy: 1), nie mające nigdzie usiąść, oraz 2) Krzesła sztuki. Jeśli nie ma gdzie usiąść, użytkownicy będą pozostawione albo stoją wokół lub tempo w holu recepcyjnym. Każda z tych opcji jest niewygodne i nie wystaje atmosferę. I przez „krzesła Art ‚mam na myśli zjawisko najczęściej postrzegane w biurach projektowych i projektów biurowych stworzonych przez tych firm. Upewnij się, że siedzenia odbioru rzeczywistości może być usiadł na i że jest to wygodne i naturalne siedzieć.

5. Otwórz vs. zamknięte recepcje.

Jeśli jesteś naprawdę zaniepokojony tym, że odwiedzający Urząd może zaatakować recepcjonistkę, a następnie mającym zamkniętą recepcję z przesuwnym oknem lub gniazda jest całkowicie uzasadnione. W przeciwnym razie powietrzna pompa ciepła, jest to błędem # 5. Mówi się, że gości można zakładać, że są niepożądane, niebezpieczne lub w inny sposób nierzetelne. Są one najczęściej stosowane w szpitalach posterunki policji, która sprawia złe wrażenie na odwiedzających.

Punkty powyżej są tylko ramy z najczęstszych błędów recepcji biura. Po tych prostych punktów będzie nie tylko poprawić wydajność swojego pracownika, ale także pierwsze odwiedzający wrażenie formularza pracy na temat swojej działalności. Istnieje wiele innych okoliczności, które sprawiają, że dla prawidłowego projektowania biurowych i możliwie najlepszy sposób na uzyskanie dobrego zwrotu z inwestycji jest zatrudnić doświadczonego profesjonalnego wzornictwa.

Adam Wasilewski jest zasada W designlab inc., Działająca na rynku międzynarodowym wnętrz i architektoniczna firma projektowa. Spójrz przez więcej artykułów i kompleksową gamę bieżących projektów w www.wdesignlab.com!

Artykuł dzięki: