wnetrza urbanistyczne proste

wnetrza urbanistyczne proste

Podczas gdy zatrudniony w RBZ, przeczytał na studiach magisterskich w dziedzinie ekonomii i finansów Financial Markets jako przygotowanie do debiutu w bankowości. W Banku Rezerw pod dr Moyana, był częścią zespołu badawczego, który ułożyła ramy polityczne dla liberalizacji usług finansowych w ramach Programu Dostosowania Strukturalnego gospodarczej. Będąc w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, zdał sobie sprawę z możliwości, które otwierają się. Nigel eksploatowane swoją pozycję w celu zidentyfikowania najbardziej dochodowych instytucji bankowej do pracy dla przygotowania do jego przyszłości. Ruszył do Bard Zniżka Domu i pracowała przez pięć lat w ramach Karola Gurney.

Chwilę później dwa czarne kierownictwo w Bard, Nick Vingirayi i Gibson Muringai, w lewo, tworząc Intermarket Rabat Dom. Ich odejście zainspirowało młodego Nigela. Jeśli te dwa może ustanowić instytucję bankową własnej więc mógł, biorąc pod uwagę czas. Odejście stworzył także okazję mu się podnieść, aby wypełnić wakat. To dało aspirującym krytyczną doświadczenie menedżerskie bankiera. Następnie objął stanowisko dyrektora w Bard Investment Services, gdzie zdobywał doświadczenie w krytyczny zarządzania portfelem, relacji z klientami i radzenia sobie w dział zajmujący. Chociaż nie poznał Franky Kufa młodego dealera, który został Making Waves, który później stał się kluczowym współpracy przedsiębiorcy z nim.

Pomimo swojej profesjonalnej zaangażowania biznesu ojciec zapisał Nigela w „uruchomić własny biznes” Programu Barclays Bank. Jednak to, co naprawdę sprawił, że wpływ na młodego przedsiębiorcę została program Przedsiębiorca Training Empretec (maj 1994), do którego został wprowadzony przez panią Tsitsi Masiyiwa. Kurs wykazały, że miał wymaganych kompetencji w zakresie przedsiębiorczości.

Nigel mówił Charles Gurney w próbie management buy-out Bard z Anglo-American.
Artykuł dzięki: